Schedule Middle Size League

Standings Round Robin 1

Pos Team Played Won Drawn Lost GF GA Points GD
1 Tech United 5 5 0 0 48 3 15 45
2 CAMBADA 5 4 0 1 36 4 12 32
3 Carpe Noctem Cassel 5 3 0 2 10 17 9 -7
4 ASML Falcons 5 2 0 3 6 27 6 -21
5 VDL Robot Sports 5 1 0 4 3 37 3 -34
6 MINHO Team 5 0 0 5 0 15 0 -15

Groups Round Robin 1

Group 1

Pos Team Played Won Drawn Lost GF GA Points GD
1 Tech United 2 2 0 0 21 2 6 19
2 CAMBADA 2 1 0 1 12 3 3 9
3 Carpe Noctem Cassel 2 0 0 2 0 28 0 -28

Group 2

Pos Team Played Won Drawn Lost GF GA Points GD
1 ASML Falcons 2 2 0 0 7 1 6 6
2 VDL Robot Sports 2 1 0 1 4 4 3 0
3 MINHO Team 2 0 0 2 0 6 0 -6

Thursday March 31st - Round Robin 1

Time   Match   Score
10:00 Tech United - VDL Robot Sports 15 - 0
12:00 ASML Falcons - MINHO Team 3 - 0
13:00 CAMBADA - Carpe Noctem Cassel 6 - 0
14:00 Tech United - MINHO Team 3 - 0
15:00 ASML Falcons - VDL Robot Sports 3 - 0
16:00 CAMBADA - MINHO Team 3 - 0
17:00 Tech United - Carpe Noctem Cassel 11 - 0

Friday April 1st - Round Robin 1

Time   Match   Score
10:00 ASML Falcons - CAMBADA 0 - 10
11:00 Carpe Noctem Cassel - VDL Robot Sports 5 - 0
12:00 Tech United - CAMBADA 4 - 3
13:00 ASML Falcons - Carpe Noctem Cassel 0 - 2
14:00 MINHO Team - VDL Robot Sports 0 - 3
15:00 Tech United - ASML Falcons 15 - 0
16:00 CAMBADA - VDL Robot Sports 14 - 0
17:00 Carpe Noctem Cassel - MINHO Team 3 - 0

Saturday April 2nd - Round Robin 2

Time    Match   Score
10:00 Tech United - Carpe Noctem Cassel 18 - 0
11:00 ASML Falcons - MINHO Team 3 - 0
13:00 CAMBADA - Carpe Noctem Cassel 10 - 0
14:00 VDL Robot Sports - MINHO Team 3 - 0
15:00 Tech United - CAMBADA 3 - 2
16:00 ASML Falcons - VDL Robot Sports 4 - 1

Sunday April 3rd - Finals

Time Match     Score
10:00 1st semi-final: Tech United - ASML Falcons     20 - 0
11:00 2nd semi-final: CAMBADA - Carpe Noctem Cassel     7 - 0
12:00 Match for 5th place: VDL Robot Sports - MINHO Team     3 - 0
13:00 Match for 3rd place: Carpe Noctem Cassel - ASML Falcons     4 - 1
15:00 Final: Tech United - CAMBADA     2 - 0