Programma

Hieronder is het programma te vinden van de RoboCup European Open 2016. De exacte wedstrijdschema's worden pas op de wedstrijddagen zelf bekend gemaakt, en zijn niet definitief, aangezien sommige wedstrijden kunnen uitlopen. De wedstrijden vinden, op de competitiedagen, plaats tussen 10:00 en 18:00 uur. Alle workshops en demo's zijn te bezoeken tijdens het gehele evenement.

Meer informatie over de verschillende activiteiten, zoals workshops en demo's, is hier te vinden.

Woensdag 30-3-2016

Set-up day voor Senior deelnemers (geen wedstrijden)

 

10:00     Evenement open voor bezoekers

10:00     Start workshops

11:00     Kindercollege: "Hé robot, wat zie je er leuk uit vandaag!' - Lambèr Royakkers (theater)

12:00     Natuurkunde circus (theater)

14:00     Kindercollege: "Kijk mama, zonder handen!" - Lambèr Royakkers (theater)

15:00     Presentatie Mathworks (theater)

18:00     Sluiting voor bezoekers


Donderdag 31-3-2016

Competitiedag Senior deelnemers

Competitiedag Junior deelnemers

 

10:00     Evenement open voor bezoekers

10:00     Start Junior competities

10:00     Start Senior competities

10:00     Start workshops

11:00     Kindercollege - Maarten Steinbuch (theater)

12:00     Natuurkunde circus (theater)

14:00     Kindercollege - Maarten Steinbuch (theater)

15:00     Einde wedstrijden Junior competities

15:00     Presentatie Mathworks (theater)

18:00     Sluiting voor bezoekers

 

Vrijdag 1-4-2016

Competitiedag Senior deelnemers

Competitiedag EK Junior deelnemers (Kelder)

 

09:30     Start wedstrijden Senior competities

10:00     Evenement open voor bezoekers

10:00     Start wedstijden Junior competities

10:00     Start workshops

11:00     Kindercollege - Jaap Ham (theater)

12:00     Start First Tech Challenge (RING4)

12:00     Natuurkunde circus (theater)

14:00     Kindercollege - Jaap Ham (theater)

15:00     Einde wedstrijden Junior competities

15:00     Presentatie Mathworks (theater)

18:00     Einde wedstrijden Senior competities

18:00     Sluiting voor bezoekers

 

Zaterdag 2-4-2016

Competitiedag Senior deelnemers

Competitiedag EK Junior deelnemers (Kelder)

Competitiedag First Tech Challenge (RING4)

 

09:30     Start wedstrijden Senior competites

10:00     Evenement open voor bezoekers

10:00     Wedstijden Junior competities

10:00     Start workshops

11:00     Kindercollege - Peter Baltus (theater)

12:00     Natuurkunde circus (theater)

14:00     Kindercollege - Lambèr Royakkers (theater)

15:00     Einde wedstrijd Junior Competities

15:00     Prijsuitreiking EK Junior

15:00     Presentatie Mathworks (theater)

18:00     Einde wedstrijden Senior competities

18:00     Sluiting voor bezoekers

 

Zondag 3-4-2016 – Finaledag

Competitiedag Senior deelnemers

Competitiedag NK Junior deelnemers (Kelder)

 

10:00     Evenement open voor bezoekers

10:00     Start wedstijden NK Junior competities

10:00     Start workshops

11:00     Kindercollege - Maarten Steinbuch (theater)

12:00     Natuurkunde circus (theater)

12:00     Start finale @Home league

13:00     Start finale Small Size League

14:00     Start finale Standard Platform League

14:30     Rolstoelhockey wedstrijd Genneper Parken Bulls

15:00     Einde wedstrijd NK Junior Competities

15:00     Prijsuitreiking NK Junior

15:00     Start finale Middle Size League

15:00     Presentatie Mathworks (theater)

15:30     Prijsuitreiking Junior competities (theater)

16:00     Prijsuitreiking Senior competities (tent)

17:00     Sluiting voor bezoekers